Pristatome Jums greitojo teksto rinkimo testus!

Tai pirmas lietuviškas profesionalus ir nemokamas įrankis skirtas mokiniams, studentams ir visiems, kurie nori padidinti savo teksto rinkimo greitį.
Mokytojas užsiregistruoja, sukuria mokinių grupę, išsiunčia mokiniams klasės kodą, mokiniai vieną kartą ar reguliariai atlieka testus. Tuoj pat po testų atlikimo mokytojas ir mokinys mato detalią progreso statistiką.

Greitasis teksto rinkimas

Galingas įrankis

Mokytojas kelių mygtukų paspaudimu gali sukurti testą praktiškai neriboto dydžio mokinių grupei. Akimirksniu matoma atliktų testų statistika.

Progreso statistika

Tiek mokiniai, tiek mokytojai mato teksto rinkimo progresą, gali palyginti savo seniau ir dabar atliktų testų rezultatus. Mokytojai gali vertinti kiekvieno mokinio progresą atskirai.

Veikia naršyklėje

Teksto greitojo rinkimo testavimo sistema saugoma internetiniuose serveriuose, veikia praktiškai su visomis moderniomis interneto naršyklėmis.

Saugu

Sistema nekaupia asmeninių mokinių duomenų, mokiniai identifikuojami tik pagal mokytojo sukurtus slapyvardžius. Ryšys tarp vartotojo interneto naršyklės ir serverio yra koduojamas.

Išbandyk teksto rinkimo testą

Tu turi vieną minutę, per kurią reikia teisingai surinkti kuo daugiau žodžių.

Prisijungti